fbpx

Hemen Ücretsiz Ön Görüşme Yap

  Antalya/Türkiye Burun Estetiği

  Açık rinoplasti veya kapalı rinoplasti olmak üzere iki farklı yöntemle yapılabilen burun estetiği ameliyatı, genel anestezi altında yapılmaktadır. 

  Burun estetiği sonrasında alınacak sonuç konusunda bir garanti verilmese de rinoplasti, alanında uzman ve deneyimli bir cerrah tarafından yapıldığında son derece başarılı sonuçlar vermektedir. Bu nedenle burun estetiği yaptırmayı düşünüyorsanız tercih edeceğiniz cerrahın profesyonel olmasına çok dikkat etmelisiniz. 

  Burnunuzun şeklinden veya boyutundan memnun değilseniz ve burun estetiği yaptırmak istiyorsanız bu konuda detaylı bir araştırma yapmalısınız. 

  Burun estetiği ameliyatı sonrasındaki iyileşme süreci hakkında detaylı bilgi almak için burun estetiği alanında uzman plastik cerrah Dr. Harun Acıpayam’dan randevu alarak kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. 

  Neden Rinoplasti Ameliyatı Olunur?

  Rinoplasti estetik kaygılar nedeni ile yapılmasının yanı sıra burunda oluşan yaralanmalar, deformasyonlar ya da solunum problemleri gibi çeşitli sebeplerden dolayı da tercih edilmektedir. 1.5 ila 3 saat arasında sürebilen rinoplasti, zor bir operasyon olduğundan dolayı istenen burun şekline sahip olabilmek için doğru cerrahı seçmek çok önemlidir. 

  Rinoplasti operasyonunda son teknoloji teknikleri uygulayarak başarılı burun estetiği ameliyatları yapan Dr. Harun Acıpayam ile görüşmek ve ayrıntılı bilgi almak için ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz. Yine ücretsiz olarak gerçekleşen ön muayenede Dr. Harun Acıpayam size burun estetiği ile ilgili merak ettiklerinizi, ameliyatın risklerini ve ameliyat sonrası neler yapmanız gerektiğini detaylı şekilde anlatır. 

  Antalya'daki Operasyonlarımızın Öncesi ve Sonrası

  Dr.Harun Acıpayam Kimdir?

  Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı olarak Antalya’da hizmet vermektedir. 2012 yılında Tıp Fakültesinden mezun olarak doktor unvanını alan doktor Harun Acıpayam, Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi ihtisasını İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesinde tamamlayarak 2017 yılında Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı ünvanını kazanmıştır.

  Doktor Harun Acıpayam ihtisas süresi boyunca ve sonrasında da Burun Sağlığı ve Estetiği üzerine özel ilgi duymuş, yurt içi ve yurt dışı pek çok kurs ve toplantıya katılmıştır, güncel literatüre de pek çok özgün yayın ile katkıda bulunmuştur.

  Doktor Acıpayam halen güncel bilimsel bilgileri ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek bunları güncel pratiğiyle birleştiriyor, hastalarına en üst düzey konfor ve başarılı sonuçları sunmayı hedefliyor.

  WhatsApptan Bilgi Al

  Neler Söylediler?

  “Ekim 2020 de tanıştım Harun beyle tavsiye üzerine gitmiştim burnumda nefes alma problemlerim vardı 1 yıldır ameliyat oldum hem şikayetlerim kalktı hem de aynalarla barıştım bu işlemi yapmak isteyen herkese tek tavsiyem sakinliği ile aklınızdaki her şeyi bıkmadan cevaplıyor iyi ki yollarımız kesişmiş teşekkürler.”
  “Burun estetiği olmak için ön görüşmeye gittim çok ilgili sempatik bir doktor her soruma net bir şekilde cevap verdi kafamdaki tüm soruları sorabilme fırsatı buldum böylece.”
  “29 martta harun bey tarafindan burun estetiğim yapıldi bekledigimden cok daha iydi güler yüzlü ve ilgili bir doktor hic süpe edilmeden kendinizi emanet edebilirsiniz gercekten isinde çok basarıli.”
  Zeynep T.Almanya
  Ömer TBelçika
  Gamze PHollanda

  Hemen Ücretsiz Ön Görüşme Yap